Styl rustykalny na ślubach i weselach!

admin, Luty 1, 2018

styl rustykalny

Styl rustykalny wszystko wskazuje na to, że znudziły nam się już pełne przepychu suknie typu beza, eleganckie czerwone dywany, czarne fraki i lakierowane buty oraz wszystko to, co jest klasycznie luksusowe. wszystko wskazuje na to, że obecnie obserwujemy odwrót od tego typu klimatów (choć oczywiście niektóre Młode Pary nadal się w nich lubują) w stronę tego, co proste, wiejskie, nieskomplikowane, czyli rustykalne. Tak, styl ten zdecydowanie zdominował śluby i przyjęcia weselne w ubiegłym sezonie i wszystko wskazuje na to, że teraz będzie dokładnie tak samo i 2018 będzie rokiem rustykalnych ceremonii oraz przyjęć. Dlaczego?

Styl rustykalny postawcie na prostotę, będzie pięknie!

Nie da się ukryć, że tego typu ceremonie i przyjęcia cudownie prezentują się nie tylko na żywo, ale i na fotografiach. Już nie tylko klasyczna sala weselna jest miejscem zabawy, bowiem idealnym rozwiązaniem okaże się także wiejska stodoła lub budynek, która przypomina ją do złudzenia albo też drewniany zajad. Wszystko ma być tu nieskomplikowane  – na tym ten styl polega!

Warto wspomnieć także o tym, jak łatwo jest stworzyć znakomite ozdoby na weselną salę. Sprawdzają się bowiem zarówno zwyczajne kwiaty polne, jak i kolorowe wstążeczki, zwykły brązowy sznurek, stare konewki, makatki. Dobrym rozwiązaniem jest te zastosowanie drewnianych dekoracji, na przykład uroczych podkładek pod talerze czy wazony, które z powodzeniem można stworzyć samodzielnie. Gdy już mowa o wazonach, stać się nimi mogą chociażby słoiki czy butelki – ma być prosto i uroczo zarazem!

Z pewnością warto podkreślić również, że Para Młoda w stylu rustykalnym prezentuje się po prostu zachwycająco. Kobieta zwykle ma na sobie suknię o prostym kroju z koronkową górą i zwiewnym, delikatnym dołem, na jej głowie natomiast znajduje się wianek z żywych kwiatów. Oczywiście jej małżonek także na odpowiedni outfit, zatem nie stawia się na frak i lakierowane buty, a na elegancję w stylu vintage z uroczą nutką nonszalancji.

Cudownie prezentuje się także weselne menu, bowiem nie mamy tu do czynienia z wyszukanymi nieco na siłę potrawami, jest prosto i pysznie, a najwyższej jakości produkty zachęcają do konsumpcji.

Chcecie wiedzieć więcej o rustykalnych ślubach i weselach?

Zatem na pewno powinniście niezwłocznie odwiedzić stronę wesele. Tutaj bowiem znajdziecie wszystko, czego Wam potrzeba!