Candy bar na weselach?

admin, Kwiecień 4, 2018

candy bar

Idea candy bar pojawiła się na polskich weselnych przyjęciach już jakiś czas temu, dziś jednak obserwujemy w tej kwestii istna rewolucję. Dlaczego? Już to wyjaśniamy! Otóż jeszcze do niedawna było tak, że w zdecydowanej większości przypadków wybór narzeczonych padał na stół wiejski z kiełbasami, chlebem, ogórkami kiszonymi, smalcem i mocnymi trunkami. Dziś jednak pary zakochanych mają znacznie więcej interesujących propozycji do wyboru – i bardzo chętnie z nich korzystają. Na co zatem warto postawić?

Candy bar słodko, słono, oryginalnie!

Widać bardzo wyraźnie, iż Polacy zainspirowali się rozwiązaniami  z całego świata, dlatego też dziś na weselnych przyjęciach  w naszym kraju pojawiają się przeróżne stoły tematyczne. Zacznijmy od słodkiego, bowiem to właśnie candy bary z dnia na dzień są coraz bardziej popularne. Trudno zatem dziwić się temu, przecież nikt chyba nie jest w stanie sobie wyobrazić weselnego przyjęcia bez pysznych łakoci. Co się na takim tematycznym stole pojawia? Przede wszystkim różnego rodzaju słodkie wypieki, a zatem muffiny, babeczki, ciasteczka, landryny, cukierki, donuty, naleśniki, pączki, pianki…długo można by wymieniać. Nie dość, że taki stół cudownie wygląda, to jeszcze specjały, które się na nim znajdują, smakują po prostu obłędnie!

Zapraszamy do odwiedzenia https://www.komisslubny.pl – najlepszy komis ślubny!

Oczywiście ci, który raczej za słodyczami nie przepadają, a starają się żyć fit, jak najbardziej postawić mogą na zdrowy i bajecznie kolorowy stół warzywno – owocowy. Możecie być pewni, że i to rozwiązanie ma coraz więcej zwolenników, a fakt ten kompletnie nas nie dziwi.

Jeśli jesteście fanami przysmaków we francuskim stylu, postawcie na pyszne sery – jeśli wśród Waszych gości weselnych będą ich znawcy, z cała pewnością traficie w dziesiątkę. Obok serów niechże pojawia się oliwki, wino, kawałki bagietki czy też inne dodatki – na pewno będzie pysznie!

Wielbiciele ryb i owoców morza jak najbardziej sprawić mogą, by na ich stole tematycznym pojawiły się tego typu przysmaki. Pamiętajcie jednak o tym, aby bardzo dobrze wybrać firmę, która się owym cateringiem zajmie, wszystko musi być bowiem świeże, pachnące i pyszne!